Otsing kataloogist

Sisselogimine

Unustasite parooli?

Meist

Tervitame kõiki meie veebilehe külastajaid! Meil on rõõm, et teie soovite saada rohkem teavet meist ja meie e-poest.

Juhtus nii, et selle teksti koostamine võttis liiga palju aega, seda pidevalt muudeti, täideti ja muudeti uuesti ... Lõpuks mõistsime, et niimodi ei saa see tekst kunagi valmis .... Nii et nüüd lugu meist on selline nagu ta on ...

Kes me oleme? Meie nimed on Pavel ja Oksana ning oleme ettevõtte Tearoma OÜ asutajad. Tearoma või Tea Aroma või Tee aroom on väike pereettevõte.Miks just tee? Pole just palju aega sellest möödas, kui avastasime endi jaoks ehtsa tee ja terve tee maailma, mida me vaid puudutasime. Pärast seda on meie elu palju muutunud - oleme avanud oma veebipoe: www.tearoma.ee.

Miks tasub osta teed just meilt:

  • Valime isiklikult teeproovid ja tellime need ainult usaldusväärsetelt tarnijatelt Hiinast, Inglismaalt, Saksamaalt. Siis testime teed kindlasti ise ning pärast seda teeme tellimuse poe jaoks ja alles siis pakume teile kõike uusimat ja aktuaalseimat. Müüme ainult seda teed, mida ise joome.
  • Suhtleme klientidega sõbralikult, püüame igaühele tähelepanu osutada - pakume püsiklientidele personaalseid tingimusi, allahindlusi ja meeldivaid boonuseid! Toetame teie huvi tee vastu meeldivate pisiasjadega - olgu see siis tee proovieksemplar või kasulik lisatarvik.
  • Kasutame aktiivselt oma kontosid sotsiaalvõrgustikes, kus me jagame huvitavas vormis sellist teavet teede kohta, mis võib pakkuda huvi paljudele inimestele ja mida, meie arvates, kõigil tasub teada. Räägime oma uudistest, pakume teavet ürituste ja uute toodete kohta, samuti korraldame loosimisi.
  • Toimetame teed klientidele üle kogu Eesti, Läti, Leedu ja Soome. Erinevad kohaletoimetamise ja maksmise viisid - valige endale kõige mugavam. Pakume teile tasuta kohaletoimetamist Omniva ja Smart Posti postiautomaatidesse ostu puhul summas alates 40 eurot.

Ja me oleme alles oma teekonna alguses ...

   

   

  

 

 

Lugupidamisega,

Pavel ja Oksana

Tearoma OÜ asutajad