Otsing kataloogist

Sisselogimine

Unustasite parooli?

Tagastustingimused

Tarbijast tellijal (edaspidi nimetatud tarbija) on õigus toodete tellimusest põhjust avaldamata taganeda alates tellimuse tegemisest kuni toodete kättesaamisele järgneva 14 kalendripäeva jooksul.

  • Juhul, kui tellija poolt tagastatud toode on kasutatud või kahjustatud, muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes või toimimiseks veendumiseks, siis on Tearoma õigus nõuda kahju hüvitamist summas kuni toote müügihinnani sõltuvalt toote väärtuse langusest. Nimetatud summa arvatakse maha tellijale tagastatavast summast.
  • Tellimusest taganemiseks peab tarbija Tearoma esitama e-posti teel või kasutama selleks taganemisavalduse tüüpvormi, mis on saadaval Tearoma kodulehel.
  • Tellimusest taganemise avalduses peab tarbija näitama ära pangakonto numbri ja pangakonto valdaja nime, kuhu kanda tagastatav raha.
  • Juhul, kui tarbija taganeb tellimusest, siis kohustub tarbija tagastama tooted viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul taganemisavalduse ärasaatmisest arvates. Tarbija võib tagastada tooted posti teel aadressile: Läänemere tee 6-34,Tallinn.Tarbija kannab tellimusest taganemisel toodete tagastamise kulud.
  • Tearoma tagastab tarbijale tagastatud toodete eest tasutud summa ja kohaletoimetamise tasu. Juhul kui tarbija tagastab tellitud tooted osaliselt, siis Tearoma tagastab kohaletoimetamiskulud proportsionaalselt tellitud toodete arvuga. Tearoma tagastab raha viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul taganemisteate saamisest, kuid mitte varem kui tellija on tagastanud Tearoma toote(d) või esitanud tõendi, et on toote(d) tagasi saadetud.